مهمان ارجمند به سایت شرکت رفاه آوران گرمسار خوش آمدید ---------- با ما تماس بگیرید تا در امور نقشه برداری ( برداشت ، پیاده سازی ، توپوگرافی ،GPS ) و طراحی و ترسیم ( سایت پلان کارخانجات ، معماری و سازه ساختمانها)و محاسبه احجام خاکبرداری و خاکریزی و انجام صورت وضعیت پیمانکاران خدمت گذار شما باشیم
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
بازدید: 926

مدل سازی سه بعدی

مدل سازی سه بعدی یکی از بخش های مهم هر پروژه سه بعدی است. معمولاً از ما درخواست می شود که برای شرکت های مختلف و پروژه های مختلفی خدمات مدل سازی سه بعدی ارائه دهیم. از طراحی سه بعدی ابزار آلات تا مکان های خاص.

مدل های سه بعدی به طور دقیق تر می توانند در طراحی های چاپی و همچنین پروژه های تعامل کاربری مورد استفاده قرار گیرند، آن هم موقعی که شما نیاز دارید چیزی را خلق کنید که نمی تواند به سادگی ایجاد شود. به بیان دیگر اگر به نمایی واقعی و دارای جزئیات از محصول خود از همه جهات دید نیاز دارید، نیاز به یک مدل سه بعدی حرفه ای خواهید داشت. مدل های سه بعدی سفارشی ما می توانند یک راه حل موثر برای نمایش بهتر کار شما باشند.

  تیم ما شامل هنرمندان مدل ساز سه بعدی با تجربه و طراحان حرفه ای و دارای احساس مسئولیت در قبال کیفیت و جدیت شغلی است که تمام نیاز های مدل سازی سه بعدی شما را در هر جا که باشید پاسخگو خواهند بود.


·         مدل سازی سه بعدی صنعتی (ماشین ها، جک / فیکسچر، کارخانه ها و فرآیندهای کاری و...)

·         مدل سازی سه بعدی معماری (معماری داخلی، نماها ، ...)

·         مدل سازی سه بعدی مبلمان

·         مدل سازی سه بعدی تجهیزات (هر گونه تجهیزات مهندسی یا تولیدی)


جریان کاری معمول مدل سازی سه بعدی

·         دریافت درخواست

·         بررسی مشخصات و ملزومات پروژه

·         برقراری ارتباط با مشتری جهت شفاف سازی نیاز های مدل سازی سه بعدی

·         ارائه قیمت

·         50% هزینه به عنوان پیش پرداخت

·         شروع کار بر روی مدل سه بعدی

·         فایل های مدل سه بعدی برای تأیید فرستاده می شوند

·         پرداخت 50% باقیمانده هزینه

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

امروز431
دیروز593
این ماه3657
مجموع389423 

| + - | RTL - LTR
امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576
برای حمایت از ما امتیاز دهید